WARTO WIEDZIEĆ

Blog

Zapraszamy do śledzenia bloga prowadzonego przez specjalistów z Kancelarii Marczuk Adwokaci. Uruchomiliśmy stronę internetową, na której znajdą Państwo artykuły o tematyce prawniczej. W ten sposób możemy się dzielić naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. U nas teoria przenika się z praktyką, dlatego czytając poszczególne wpisy na pewno docenią Państwo ich stronę merytoryczną.

Wyjaśniamy popularne i sprawiające trudność terminy prawnicze, przybliżamy czytelnikom ich prawa oraz to, jak mogą z nich korzystać. Informujemy o aktualizacjach ustaw, przepisów, regulacji prawnych i mówimy, w jaki sposób odczują je osoby fizyczne lub przedsiębiorcy. Staramy się, aby język komunikacji był przyjazny i zrozumiały dla wszystkich czytelników.

Należy pamiętać, że umieszczane tu informacje są jedynie ogólne i teoretyczne. Każda sprawa jest indywidualna i wymaga konsultacji z prawnikiem. W razie, jeśli chcą Państwo rozszerzyć swoją wiedzę lub zadać dodatkowe pytanie dotyczące wpisów z bloga jest możliwość umówienia się na konsultację prawną z adwokatami Marczuk Adwokaci.

28.11.2016

XII Krajowy Zjazd Adwokatury w Krakowie

W sobotni wieczór w Krakowie zakończył się XII Krajowy Zjazd Adwokatury, podczas którego Kujawsko – Pomorską Izbę Adwokacką reprezentował jako Delegat adw. Włodzimierz Marczuk. Zjazd gościł znamienite osobistości, w tym Prezydenta RP, Prezesa Trybunału Konstytucyjnego, . . .
10.10.2016

Konferencja „Adwokatura w obronie praw człowieka”

W dniu 15 października w Warszawie adwokat Włodzimierz Marczuk wziął udział w konferencji „Adwokatura w obronie praw człowieka” zorganizowanej przez Naczelną Radę Adwokacką i Komisję Praw Człowieka przy NRA. Konferencja odbyła się przy czynnym udziale . . .
19.06.2016

Wybory adwokackie w KPIA

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 18.06.2016 r. Zgromadzenie Kujawsko – Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu wybrało adwokata Włodzimierza Marczuka na Członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu oraz na Delegata na Krajowy Zjazd Adwokatury na kadencję w latach 2016 . . .
24.05.2016

Sukcesy sportowe

Informujemy, iż w dniu 23 maja 2016 r. w Toruniu, w toku Walnego Zgromadzenia Delegatów Kujawsko Pomorskiego Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie, Delegaci wybrali adwokata Włodzimierza Marczuka na stanowisko Vice Prezesa Zarządu Związku i Przewodniczącego . . .
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

  Znajdź nas na mapie

  Bądźmy w stałym kontakcie
  ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

  Kontakt do nas

  Kontakt w nagłych przypadkach

  adw. Włodzimierz Marczuk

  604 366 628

  adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl