WARTO WIEDZIEĆ

Blog

Zapraszamy do śledzenia bloga prowadzonego przez specjalistów z Kancelarii Marczuk Adwokaci. Uruchomiliśmy stronę internetową, na której znajdą Państwo artykuły o tematyce prawniczej. W ten sposób możemy się dzielić naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. U nas teoria przenika się z praktyką, dlatego czytając poszczególne wpisy na pewno docenią Państwo ich stronę merytoryczną.

Wyjaśniamy popularne i sprawiające trudność terminy prawnicze, przybliżamy czytelnikom ich prawa oraz to, jak mogą z nich korzystać. Informujemy o aktualizacjach ustaw, przepisów, regulacji prawnych i mówimy, w jaki sposób odczują je osoby fizyczne lub przedsiębiorcy. Staramy się, aby język komunikacji był przyjazny i zrozumiały dla wszystkich czytelników.

Należy pamiętać, że umieszczane tu informacje są jedynie ogólne i teoretyczne. Każda sprawa jest indywidualna i wymaga konsultacji z prawnikiem. W razie, jeśli chcą Państwo rozszerzyć swoją wiedzę lub zadać dodatkowe pytanie dotyczące wpisów z bloga jest możliwość umówienia się na konsultację prawną z adwokatami Marczuk Adwokaci.

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

  Znajdź nas na mapie

  Bądźmy w stałym kontakcie
  ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

  Kontakt do nas

  Kontakt w nagłych przypadkach

  adw. Włodzimierz Marczuk

  604 366 628

  adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl