Specjalizacje

Adwokat sprawy karne Toruń

Nasza Kancelaria może reprezentować Ciebie lub Twoich bliskich w sprawach karnych. Nasi prawnicy oferują kompleksową pomoc osobom podejrzanym, oskarżonym, obwinionym lub pokrzywdzonym na wszystkich etapach postępowań karnych. Zapewniamy najwyższe standardy świadczonej pomocy przy zachowaniu poufności w ramach obowiązującej tajemnicy adwokackiej.

Adwokat – prawo karne Toruń – czym się zajmujemy?

Nasi adwokaci zajmujący się prawem karnym w Toruniu będą towarzyszyć Ci na każdym etapie postępowania. Marczuk Adwokaci – Kancelaria Prawna Toruń – udziela Klientom pomocy adwokata specjalizującego się w prawie karnym w postępowaniu:

 • przygotowawczym prowadzonym przez policję, prokuraturę lub inny organ ścigania;
 • głównym przed Sądem;
 • apelacyjnym i kasacyjnym;
 • karnym wykonawczym.
I

Postępowanie przygotowawcze – w czym pomagamy?

Prowadzimy sprawy karne w Toruniu od pierwszych chwil rozpoczęcia postępowania. Dopilnujemy wszystkich formalności związanych ze składaniem wniosków dowodowych czy o zmianę i uchylenie środków zapobiegawczych. Prawnik prowadzący sprawy karne będzie Ci towarzyszyć podczas czynności procesowych przed organami policji i prokuratury. Możesz liczyć na nasze wsparcie od momentu zatrzymania aż do umorzenia postępowania lub sporządzenia aktu oskarżenia.

II

Postępowanie sądowe – wsparcie podczas rozpraw

Prawnik specjalizujący się prawie karnym w Toruniu przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy postępowania sądowego. W profesjonalny sposób przygotuje Cię do rozpraw i będzie służył wsparciem podczas ich trwania. Sporządzi wszystkie potrzebne pisma procesowe i w razie potrzeby przygotuje zażalenia, apelację czy kasację.

III

Postępowanie wykonawcze – pomoc w składaniu wniosków

Adwokat Toruń sprawy karne na tym etapie postępowania wymagają składania różnego rodzaju wniosków. Pomożemy Ci sformułować je w odpowiedni sposób. Zajmiemy się przygotowaniem i złożeniem wniosków i zażaleń o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, zatarcie skazania czy przerwę w wykonaniu kary pozbawienia wolności.

IV

Adwokat sprawy karne – pomoc poszkodowanym

Adwokat prowadzący sprawy karne zajmuje się również wsparciem i udzielaniem porad prawnych osobom poszkodowanym. Pomoże sporządzić zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa lub prywatny akt oskarżenia. Jak też będzie Cię reprezentował przed policją, prokuraturą czy sądem, tak aby w profesjonalny sposób zadbać o Twoje interesy. Zajmie się również składaniem wniosków dowodowych.

V

Porady prawne online

Nasza Kancelaria umożliwia swoim Klientom skorzystanie z wygodnych porad online. Dzięki czemu nie musisz tracić czasu na dojazd i stanie w korkach, by dojechać na spotkanie z nami. By zapisać się na poradę, wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej.

Kancelaria Marczuk Adwokaci to również:

Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do nas!

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PORAD ONLINE ORAZ UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE

TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE, A CZYNY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

  Znajdź nas na mapie

  Bądźmy w stałym kontakcie
  ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

  Kontakt do nas

  Kontakt w nagłych przypadkach

  adw. Włodzimierz Marczuk

  604 366 628

  adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl