Specjalizacje

Kredyty frankowe - kancelaria Toruń

Jako kancelaria prawna oferujemy pomoc frankowiczom w Toruniu. Od dłuższego czasu dziesiątki kredytobiorców dochodzą swoich praw, z powodzeniem wnosząc pozwy o unieważnienie umowy o kredyty walutowe lub stwierdzenie nieważności klauzul niedozwolonych w nich zawartych. Najnowsze orzecznictwo sądowe jest jednak korzystne nie tylko dla osób posiadających kredyty we frankach, ale również kredyty w innych walutach obcych.

Pomoc frankowiczom Toruń – odfrankowienie kredytu

Kancelaria Adwokacka Marczuk Adwokaci oferuje swoje usługi w zakresie prowadzenia spraw dotyczących kredytów walutowych w tym m.in. we frankach szwajcarskich. Nasze doświadczenie i wiedza z zakresu prawa finansowego pozwalają nam skutecznie reprezentować naszych klientów oraz dostosowywać strategię działania do konkretnej sprawy.

Zapewniamy kompleksową obsługę sprawy w celu stwierdzenia nieważności umowy kredytowej w walucie obcej, w tym mediację czy reprezentowanie przed sądem. Zapewniamy także indywidualne podejście do każdego klienta oraz stałe informowanie o postępach w danej sprawie.

I

Kredyty frankowe – pomoc prawna

Oferujemy również bezpłatną analizę umowy kredytu w walucie obcej przed rozpoczęciem prowadzenia sprawy. Dzięki temu mogą się Państwo dowiedzieć, m.in. czy umowa kredytowa zawiera klauzule niedozwolone, poznać koszty prowadzenia takiej sprawy i zdecydować, czy warto jest podjąć dalsze działania przeciwko bankowi.

Możemy udzielić pomocy także w innej dziedzinie prawa. Sprawdź:

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PORAD ONLINE ORAZ UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE

TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE, A CZYNY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

  Znajdź nas na mapie

  Bądźmy w stałym kontakcie
  ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

  Kontakt do nas

  Kontakt w nagłych przypadkach

  adw. Włodzimierz Marczuk

  604 366 628

  adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl