Specjalizacje

Prawnik podatkowy Toruń - kancelaria

Doradztwo podatkowe Toruń – przyda się każdej firmie niezależnie od wielkości. Świadczymy profesjonalne usługi zarówno małym rodzinnym firmom, jak i dużym korporacjom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znajdziemy rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć założenia biznesowe i zapewnią dynamiczny rozwój. Nie czekaj i zaufaj prawnikom, którzy znają się na prawie podatkowym.

Doradca podatkowy Toruń – czym się zajmujemy?

Kancelaria prawna Toruń – Marczuk Adwokaci – świadczy usługi doradcze w zakresie prawa podatkowego (podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek dochodowy od osób prawnych, podatek VAT i pozostałe podatki). Oprócz porad prawnych zajmujemy się również:

 • reprezentacją Podatników przed organami Krajowej Administracji Skarbowej;
 • reprezentacją Podatników w postępowaniach sądowo-administracyjnych;
 • bieżącym doradztwem podatkowym;
 • wydawaniem opinii prawno-podatkowych;
 • pomocą w uzyskaniu indywidualnej interpretacji prawa podatkowego.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu każdego prawnika, zajmującego się prawem podatkowym i pracującego w naszej Kancelarii w Toruniu możesz uniknąć problemów, które pojawiają się podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Zadbamy o to, by Twoja firma miała idealne warunki do rozwoju. Dzięki temu nie będziesz się martwić, że mogą spotkać Cię nieprzyjemności związane z niedotrzymaniem obowiązków podatkowych. Nasi prawnicy specjalizujący się w zakresie prawa podatkowego zadbają o to, by wszelkie formalności zostały dotrzymane.

I

Doradztwo podatkowe Toruń – porady online

Żyjesz w ciągłym biegu i trudno Ci wygospodarować czas na spotkanie z prawnikiem od podatków? Swoim Klientom proponujemy wygodną formę porad online. Konsultację z prawnikiem specjalizującym się w prawie podatkowym z naszej Kancelarii możesz odbyć zdalnie. Nie martw się napiętym grafikiem i umów się na poradę już dziś!

Inne dziedziny, którymi zajmuje się Marczuk Adwokaci to:

Zapraszamy do kontaktu!

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PORAD ONLINE ORAZ UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE

TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE, A CZYNY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

  Znajdź nas na mapie

  Bądźmy w stałym kontakcie
  ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

  Kontakt do nas

  Kontakt w nagłych przypadkach

  adw. Włodzimierz Marczuk

  604 366 628

  adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl