Marczuk Adwokaci

Prawnik Toruń

Potrzebny Ci dobry prawnik w Toruniu? Znalazłeś się w trudnej sytuacji i do jej rozwiązania niezbędna jest konsultacja z ekspertem z zakresu prawa? A może zastanawiasz się, gdzie przyjmuje doradca podatkowy w Toruniu? Przedstawiamy Ci naszych prawników, którzy podejmą się nawet najtrudniejszej sprawy. Skorzystaj z naszych usług, zadbaj o godną reprezentację i zawalcz o swoje prawa.

Prawnik Toruń – znajdź specjalistę

Kancelaria prawna Toruń założona przez adwokata Włodzimierza Marczuka to miejsce, gdzie spotkasz specjalistów, którzy nieustannie aktualizują swoją wiedzę. Pomoc dotyczy przygotowywania pism i wniosków, weryfikacji dokumentów oraz reprezentacji podczas spraw sądowych. Wsparcie otrzymać można między innymi w sprawach związanych z prawem rodzinnym, gospodarczym, podatkowym, cywilnym, karnym czy medycznym. Profesjonalną pomoc otrzymają zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Nasi prawnicy w Toruniu służą pomocą.Godnie będą reprezentować każdego klienta przed sądami czy organami administracji. Sprawdź, z kim będziesz współpracować!

Usługi prawnicze

Chcesz dowiedzieć się, w jakich konkretnie sprawach może pomóc adwokat z naszej kancelarii? Zajrzyj na strony:

Do naszych specjalizacji należy prawo medyczne Toruń oraz prawo cywilne Toruń. Potrzebujesz szybkiej konsultacji? Możesz skorzystać z porad online. Zapraszamy do kontaktu!

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

  Znajdź nas na mapie

  Bądźmy w stałym kontakcie
  ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

  Kontakt do nas

  Kontakt w nagłych przypadkach

  adw. Włodzimierz Marczuk

  604 366 628

  adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl