Marczuk Adwokaci

UMÓW SIĘ NA PORADĘ ONLINE

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO PANELU

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

 

 

ZAŁÓŻ KONTO

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Maksymalny rozmiar pliku to 5MB

Utwórz hasło i śledź przebieg zgłoszenia w panelu klienta

Potrzebujesz pomocy prawnika? Nie masz czasu na wizytę w kancelarii? W takim razie skorzystaj z naszych usług online. Oferujemy porady prawne online, dzięki którym otrzymasz wsparcie bez wychodzenia z domu.

Pomoc prawna online – jakie usługi świadczymy?

Nasza Kancelaria prawna Toruń posiada w swojej ofercie wiele usług. Oferujemy wsparcie takie jak::

  • Adwokat Toruń sprawy rodzinneoferujemy wsparcie w sprawach takich jak rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi i inne sprawy dotyczące prawa rodzinnego i podziału majątku..
  • Prawnik prawo gospodarcze Toruńzapewniamy doradztwo i pomoc w zakresie prawa handlowego, prawa pracy i innych dziedzin prawa dotyczących działalności gospodarczej.
  • Prawo medyczne Toruńzajmujemy się m.in. reprezentacją lekarzy, jak i pacjentów przed organami ścigania, sądami, ubezpieczycielami w  sprawach dotyczących, odpowiedzialności karnej i odszkodowawczej lekarza, praw przysługujących pacjentowi i innych zagadnień związanych z prawem medycznym.
  • Prawo cywilne Toruńoferujemy pomoc w sprawach cywilnych takich jak sprawy spadkowe, zobowiązania umowne, o prawo własności ruchomości i nieruchomości, odszkodowawcze  i inne sprawy cywilne.
  • Adwokat sprawy karne Toruń pomagamy klientom w postępowaniach karnych, na każdym etapie postępowania, w tym postępowania przygotowawczego, sądowego czy wykonawczego.
  • Prawnik podatkowy Toruńoferujemy klientom doradztwo w zakresie prawa podatkowego, w tym w zakresie obowiązków podatkowych, rozliczeń i reprezentowania przed urzędem skarbowym.
  • Usługi mediacyjne Toruńprowadzimy bezstronne procesy mediacyjne, które pozwalają dojść do porozumienia pomiędzy stronami bez potrzeby wszczynania sprawy przed sądem.

Nasza pomoc prawna online może obejmować zarówno pojedyncze porady, jak i może stanowić początek długiej współpracy np. reprezentacji przed sądem, albo prowadzenia postępowania. Wypełnij formularz i umów się na poradę online.

Znajdź nas na mapie

Bądźmy w stałym kontakcie
ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

Kontakt do nas

Kontakt w nagłych przypadkach

adw. Włodzimierz Marczuk

604 366 628

adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl