ZADOWOLENIE KLIENTÓW JEST NASZYM PRIORYTETEM

Opinie

Joanna

Kancelaria Pana Mecenasa Włodzimierza Marczuka działa na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, szacunek oraz zrozumienie to idealne określenie na pracę kancelarii. Pan Marczuk oraz Pani Konopka zaangażowali się w prowadzenie mojej sprawy podchodząc do niej bardzo indywidualnie. Doceniam również sympatyczną obsługę w Kancelarii. Bardzo cieszę się że zwróciłam się ze swoim problemem akurat do Pana Marczuka. Z całego serca polecam tę Kancelarię każdemu, kto szuka dobrego adwokata.

Wojtek

Wielokrotnie korzystałem z pomocy Mecenasa Marczuka i nigdy na nim się nie zawiodłem. Jego pomoc była fachowa i szybka. Polecam usługi Mecenasa Marczuka.

Iwona

Kancelaria Mecenasa Włodzimierza Marczuka to w pełni profesjonalny zespół. Sam Mecenas, pomimo młodego wieku, był  oddany każdej sprawie, z którą się zwróciłam do jego Kancelarii i co bardzo istotne - czułam zaangażowanie. Jego kultura osobista połączona z profesjonalizmem sprawiła, że za każdym razem, kiedy mnie reprezentował i kiedy doradzał, czułam się bezpiecznie i pewnie.

Marzanna

Pragnę wyrazić pozytywną opinię za udzielenie pomocy prawnej w mojej sprawie, która dzięki zaangażowaniu Pana Włodzimierza Marczuka nie zostałaby rozstrzygnięta. Kompetencje, profesjonalne podejście do tematu, szczerość i sprawne zakończenie mojej sprawy to tylko jedne z atutów Kancelarii Pana Marczuka. Z ogromną przyjemnością polecam swojej rodzinie i znajomym usługi, jakie ma do zaoferowania w/w Kancelaria. Na pewno skorzystam ponownie z pomocy Kancelarii, jeśli będzie taka potrzeba.

Kamil

Witam serdecznie. Chciałbym wyrazić opinię pozytywną; podziękowanie za udzielenie pomocy prawnej w rozwiązaniu - jak dla mnie - trudnej sprawy. Pan Włodzimierz podszedł do mojej sytuacji bardzo profesjonalnie, doradził i reprezentował moją osobę, dzięki czemu nie czułem stresu i obawy co do rozwiązania sprawy. Kontakt do Kancelarii otrzymałem od Mamy, która również korzystała z usług Pana Marczuka. Bardzo miła obsługa Klienta i profesjonalne podejście do każdej sprawy. Godna polecenia Kancelaria.

Kinga

Ciążył na mnie niespłacony przed wielu laty kredyt. Niedawno otrzymałam pismo, że toczy się wobec mnie postępowanie. Postanowiłam udać się z tą sprawą do Mecenasa Marczuka. Pan Mecenas zapoznał się ze sprawą, wszystko spokojnie mi wytłumaczył, ale niczego nie obiecywał. W efekcie sprawa zakończyła się z pomyślnością dla mnie i teraz mogę spać spokojnie. Jeśli ktokolwiek ma podobny problem, z czystym sumieniem polecam Pana Mecenasa Marczuka.

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

  Znajdź nas na mapie

  Bądźmy w stałym kontakcie
  ul. Jęczmienna 22/6 87-100 Toruń NIP: 9561536955 REGON: 871557372

  Kontakt do nas

  Kontakt w nagłych przypadkach

  adw. Włodzimierz Marczuk

  604 366 628

  adwokat@wlodzimierzmarczuk.pl